Wyniki I etapu – WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE 2018

Posiedzenie komisji konkursowej w składzie:
Katarzyna Chajbos,
Marta Kosińska,
Karolina Sikorska,
Sylwia Szykowna,
Bartosz Wiśniewski
odbyło się w dniu 3.03.2018 w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
Komisja konkursowa w drodze głosowania wybrała 39 projektów, które przechodzą do II etapu konkursu „Współdziałanie w kulturze“ (kolejność alfabetyczna):
1. Bednarz Aleksandra “Animatyka”
2. Berkowski Marek “Zrób film!”
3. Binięda Benigna “Zagrajmy to razem”
4. Bloch Karolina “Karty historii z Cmentarza Lapidarium w Orzeszkowie”
5. Bobrowska Małgorzata “Warsztat demokracji”
6. Bogucka Katarzyna “Cudowni Pomocni”
7. Brdyś Aneta “Wspieranie poprzez Twórcze Relacje „Każde dziecko jest artystą. Wyzwaniem jest pozostać artystą, kiedy się już dorośnie” – Pablo Picasso”
8. Buchnajzer Józef “Mój pejzaż dźwiękowy.”
9. Chatłas Ewelina, Majerowski Karol “Potańcówki Wielkopolskie”
10. Chlebowska Agnieszka, Piórkowska Paulina, Szaefer Małgorzata “Blisko, najbliżej jak się da. O.o?! czyli O outsiderach i outsiderkach.”
11. Czerniejewska Izabela “Cudzoziemcy w Wielkopolsce”
12. Czubała Sylwia “nie.letnie protesty”
13. Elsner-Straszak Agata “Teatr chodzi ulicą – cykl warsztatów teatralnych, zakończonych krótkimi happeningami w Wolsztynie”
14. Frąszczak Elżbieta “Pełnosprawni w kulturze, pełnosprawni w społeczeństwie.”
15. Głodek Anna “Kobieta to brzmi dumnie”
16. Gołębiowska Agnieszka, Kruczkowski Damian “Klucze tożsamości”
17. Grobelna Dorota “ĆWICZENIA Z GŁOSU OPORU W 100LECIE GŁOSU KOBIET”
18. Janas Malwina, Mucha Małgorzata “Kapsuła Młodości”
19. Jasińska Sabina “Koronczarki z bajki”
20. Karalus-Kuszczak Marta “ODŁĄCZ SIĘ – POŁĄCZ SIĘ”
21. Kierzkowska Edyta “Ocalić od zapomnienia…”
22. Kondratowicz-Krasińska Anna “RÓWNOŚĆ RÓŻNOŚCI”
23. Książkiewicz Bernadeta “Ja ok. Ty ok.”
24. Kuroszczyk Marta “Odnaleźć siebie – poszukiwanie tożsamości na tle granic własnego miasta.”
25. Kwaśniewska Magdalena “Zrywa-My się na Ogród”
26. Michalak Piotr “Hip hopem w kulturę”
27. Mistrzak Kinga “Apteczka Twórcej Pomocy”
28. Poszwa Wiktoria  “Witaj”
29. Prądzyńska Barbara “Wildeckie kobiety – spotkanie międzypokoleniowe.”
30. Robaszkiewicz Magda “#gniezNOW Fotosocjologia Gniezna”
31. Straszak Marek “See the Sound – warsztaty z animacji poklatkowej”
32. Strzelkowska Katarzyna “Warsztaty pisarskie „Obok mnie”
33. Sulewska Małgorzata “Artystyczne biwakowanie – sztuki kreowanie.”
34. Szewciów Magda “Re:wers – herstoryczne mapowanie przestrzeni”
35. Szpot Radosław “Senior i Przedszkolak w jednym rytmie”
36. Tereszkiewicz Grzegorz “Młodzieżowy KARnet kultury”
37. Tomczak Ewa “zaprojektuj to! nowa przestrzeń w szkole”
38. Wasilkiewicz Kamil “Mała rzecz w wielkiej sprawie”
39. Ziętek Maria ,,RAZEM z ……Babcina akademia”
Autorki/Autorzy projektów zobowiązani są do wzięcia udziału w minimum jednym bezpłatnym warsztacie z zakresu edukacji kulturowej organizowanych przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (o terminach poinformujemy wkrótce).
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI: