Jak zostać rycerzem

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT zaprasza rodziny z dziećmi na bezpłatne zajęcia z cyklu „Wyspa przygód” pt.  „Jak zostać rycerzem„.

Po czym poznamy prawdziwych rycerzy? Gdzie można ich spotkać albo o nich usłyszeć? Czy można dziś zostać rycerzem? Obejrzymy przedstawienia rycerzy z poznańskiej wyspy i przyjrzymy się ich strojom, broni i nakryciom głowy. Wspólnie wykonamy dużą postać rycerza, dobierzemy dla niej odpowiedni ubiór, a nawet miecz! Nasz rycerz może stać się ciekawą dekoracją pokoju.

Spotkanie w holu Bramy Poznania tuż przy kasach. Zajęcia odbywają się w sali wielofunkcyjnej.

Cykl „Wyspa przygód

Lubicie rodzinnie spędzać czas na wspólnej zabawie? Podejmować razem ciekawe wyzwania, poznawać nowe zjawiska i miejsca – jak poznańska wyspa? Przyjdźcie do Bramy Poznania na zajęcia z cyklu WYSPA PRZYGÓD. Czeka tu na Was wiele różnych niespodzianek i atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zajęcia z cyklu „Wyspa przygód” są adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 5 – 10 lat. Opiekunowie również uczestniczą w zajęciach.
Zajęcia odbywają się w wybrane soboty o godz. 11.00. Czas trwania zajęć 90 min.
Zajęcia są bezpłatne. Wymagana rezerwacja przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.bramapoznania.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia prowadzone są w różnych miejscach, w przestrzeni Ostrowa Tumskiego oraz w sali wielofunkcyjnej w Bramie Poznania. Informacje o miejscu odbywania się zajęć znajdują się przy poszczególnych tematach zajęć.

Więcej informacji na temat zajęć na stronie www.bramapoznania.pl oraz pod numerem 61 647 7625