Letnie warsztaty muzyczne Kompozytorni

Szkoła Muzyki Kompozytornia zaprasza na letnie warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży! Wakacje to czas odpoczynku, ale też czas na rozwijanie pasji. Jeśli twoje dziecko uwielbia śpiewać – letnie warsztaty muzyczne ze Szkołą Muzyki Kompozytornia to coś w sam raz dla niego!
Warsztaty wokalne dla dzieci w wieku 9-13 lat (10-14 sierpień, godz. 17.00-18.30, zajęcia codziennie po 1,5 godziny zegarowej, w sumie 10 godzin lekcyjnych).
Warsztaty wokalne dla dzieci w wieku 6-9 lat (17-21 sierpień, godz. 16.30-18.00, zajęcia codziennie po 1,5 godziny zegarowej, w sumie 10 godzin lekcyjnych).
Warsztaty wokalne dla młodzieży w wieku 13-17 lat (17-21 sierpień, godz. 14.30-16.00, zajęcia codziennie po 1,5 godziny zegarowej, w sumie 10 godzin lekcyjnych).
Koszt każdych warsztatów: 169 zł od dziecka, 269 zł rodzeństwo. Grupy warsztatowe liczą maksymalnie 6 osób.

 

Warsztaty wokalne – każde zajęcia składają sie z trzech części. Pierwsza jest część muzyczno-integracyjna, (dla młodszych dzieci piosenka powitalna, rytmiczanka z wymienianiem imion i zabawa z chustkami), dla młodzieży piosenka popularna ze zmienionymi na powitalne słowami. Druga część to profesjonalna rozśpiewka, podczas której diagnozowane są ewentualne problemy z emisją głosu każdego dziecka i dopasowywane odpowiednie ćwiczenia. Trzecia część to śpiewanie piosenek do akompaniamentu pianina, następnie zaś do podkładów muzycznych. Teksty do piosenek wyświetlane są na ścianie za pomocą projektora. Od trzeciego dnia warsztatów każde dziecko śpiewa także z mikrofonem. Ostatniego dnia zaplanowana jest mini sesja nagraniowa, podczas której dzieci mogą nagrać wybraną przez siebie piosenkę.

 

ZAPRASZAMY!!!