Mali odkrywcy, poranne zabawy

Cykl warsztatów przygotowany z myślą o najmłodszych dzieciach i ich opiekunach, trwający do czerwca. Podzielony na dwie grupy wiekowe

od 6 do 17 miesięcy,

od 18 miesięcy do 3 lat

 

Zapraszamy na cykl spotkań dla małych dzieci i ich opiekunów. Wspólnie pobawimy się, pośpiewamy, potańczymy, poturlamy, poleżymy, pobrudzimy, powąchamy (i jeszcze wiele, wiele innych po…).

Będzie czas na poznanie nowego miejsca, powitanie, na wspólne bajek opowiadanie, na twórczą pracę rąk i nie tylko, na przekąskę i pożegnanie. Wszystko to w rytmie dzieci i z czynnym udziałem dorosłych. Każde spotkanie związane będzie z innym tematem, a z nim z kolei nowe aktywności, rekwizyty i bodźce.

Podczas zabaw wspólnie poćwiczymy sprawność motoryczno-manualną, mowę i komunikację, percepcję słuchową, spostrzeganie wzrokowe, pamięć i koncentrację. Kontakt z grupą rówieśniczą to nie tylko radość, ale też wspomaganie rozwoju zachowań społecznych i świetne przygotowanie do przedszkola (dla Maluchów i Średniaków). Opiekunowie starszych dzieci,z kolei, będą mieli okazję zobaczyć jak ich pociecha funkcjonuje w grupie. Wszyscy kreatywnie spędzimy czas i na chwilę (niezależnie od wieku) staniemy się dziećmi. Razem stworzymy wiele okazji do nauki i zabawy, bo dla Twojego dziecka to przecież to samo.

 6-18 miesięcy: 9.00-10.30   

18 miesięcy – 3lata: 11.15-12.45 

kolejne zajęcia: , 22.03

Prowadząca: Agata Heymann