Offline vs. Online – ferie w Starym Browarze

W tym roku w ferie podzielimy się z Wami tym, co jest nam najbliższe. Naszą pasją do odkrywania nowych technologii, biznesowego wspierania kreatywnych Poznaniaków ale i poszanowania dla tego, co należy do przeszłości, a niekoniecznie powinno odejść w zapomnienie. Przypomnimy zabawy, którym z pasją oddawało się pokolenie wychowane przed erą komputerów i zaprosimy do ultranowoczesnego, wirtualnego świata oraz zabawy gadżetami z przyszłości.

Wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Wystarczy, że zapiszecie swoje pociechy w Punktach Informacyjnych lub pod numerami 61 667 1400/ 61 859 6050

Pierwszy tydzień ferii w Starym Browarze dedykowany będzie aktywnościom OFFLINE czyli tym, w które bawiono się zanim powstały komputery, tablety i smartfony. Wypełnią je warsztaty tworzenia retro zabawek – skakanki, pacynki czy gry planszowej. Wszystkie materiały niezbędne do ich wykonania zapewni Stary Browar, a uczestnicy zajęć będą mogli zabrać swoje dzieła na pamiątkę. Dodatkowo przez cały dzień na Szachownicy dzieci będą mogły oddać się tradycyjnym grom towarzyskim i strategicznym, jak domino, cymbergaj, bierki czy warcaby.

Warsztaty tworzenia retro zabawek
16-22 lutego, godz. 12.00 i 13.00, Szachownica, dla dzieci od lat 7
16 lutego – zośka / skakanka
17 lutego – miecz i czapka z gazety / czapka księżniczki i różdżka
18 lutego – proca / pacynka
19 lutego – przenośna gra kółko i krzyżyk / bierki
20 lutego – gra w kości i kubeczek do kości
21 lutego – gra planszowa
22 lutego – talia kart

Plac zabaw OFFLINE.
16-22 lutego godz. 10.00 – 19.00, Szachownica, wstęp wolny, bez zapisów. Szachownicę wypełnią gry retro: cymbergaj, warcaby, bierki giganty i domino oraz gry planszowe. Planszówki przygotowane przez sklep z grami offline Cube (mieści się w Atrium +2) to rozrywka przewidziana dla całych rodzin.