Opowieści zaklęte w herbie

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT zaprasza rodziny z dziećmi na bezpłatne zajęcia z cyklu „Wyspa przygód” pt. Opowieści zaklęte w herbie

 

Jaka jest najbardziej niesamowita albo zabawna historia opowiadana w Waszej rodzinie? Jaki znak najlepiej ją przedstawi?    Odkryjmy tajemnicę jednego z najstarszych rodowych herbów na Ostrowie Tumskim! Co przedstawia i jaka opowieść się za tym kryje? Zróbmy tarczę herbową swojej rodziny i zabierzmy ją do domu! Może stanie się pretekstem do poznawania kolejnych rodzinnych opowieści…

 

Spotkanie na placu przed katedrą. Zajęcia rozpoczynają się na Ostrowie Tumskim, a kończą się w sali wielofunkcyjnej.

Cykl „Wyspa przygód

Lubicie rodzinnie spędzać czas na wspólnej zabawie? Podejmować razem ciekawe wyzwania, poznawać nowe zjawiska i miejsca – jak poznańska wyspa? Przyjdźcie do Bramy Poznania na zajęcia z cyklu WYSPA PRZYGÓD. Czeka tu na Was wiele różnych niespodzianek i atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zajęcia z cyklu „Wyspa przygód” są adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 5 – 10 lat. Opiekunowie również uczestniczą w zajęciach.
Zajęcia odbywają się w wybrane soboty o godz. 11.00. Czas trwania zajęć 90 min.
Zajęcia są bezpłatne. Wymagana rezerwacja przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.bramapoznania.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia prowadzone są w różnych miejscach, w przestrzeni Ostrowa Tumskiego oraz w sali wielofunkcyjnej w Bramie Poznania. Informacje o miejscu odbywania się zajęć znajdują się przy poszczególnych tematach zajęć.

Więcej informacji na temat zajęć na stronie www.bramapoznania.pl oraz pod numerem 61 647 7625