Tajemniczy Ogród Rozmaitości. FERIE TURNUS 1

Letnie półkolonie stworzyliśmy z myślą o wypoczynku na świeżym powietrzu i nieskrępowanej, twórczej zabawie. Inspiracją do ułożenia programu stała się książka  “Tajemniczy Ogród”, którą według nas da się wspaniale zinterpretować w duchu DIY.

Zarówno przestrzeń, jak i przedmioty przez nas niedostrzegane czy opuszczone, można przy odrobinie wyobraźni, zaangażowania i współdziałania zamienić w cudownie tajemnicze rzeczy i miejsca, które posłużyć mogą wszystkim.

 

Każdy dzień półkolonii będzie miał swój motyw przewodni – uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że będą to m.in. : próba stworzenia mebli miejskich, skonstruowania swojego tipi, popracujemy też z gliną i wikliną papierową, a także nauczymy się sadzić i pielęgnować rośliny. A w czasie wolnym przewidujemy zabawy na świeżym powietrzu, czytanie książek oraz gry planszowe.

Działania zorganizowane będą tak, by znalazło się w  nich miejsce zarówno na prace wspólne, jak i indywidualne.

Wszystko to – o ile pogoda dopisze -będzie się działo w Concordia Design oraz w bezpiecznym i spokojnym zielonym otoczeniu. Pamiętamy także, że ruch jest niezwykle ważnym elementem rozwoju dziecka. Im więcej ruszamy się za  młodu, tym sprawniejszy i bardziej odporny będzie organizm w dorosłym życiu. Warto o tym pamiętać! Wykorzystamy letni czas, porzucimy siedzenie przed monitorem. W naszym Tajemniczym Ogrodzie Rozmaitości ruchu i dobrej zabawy będzie co niemiara.

Energii do zabawy i konstruowania dostarczą nam zdrowe posiłki, które zapewni restauracja Concordia Taste.

Całodzienne wyżywienie w cenie.

Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 240zł 

Prowadzenie:

Agata Heymann, Natalia Adamczyk