Wyniki I etapu konkursu „Współdziałanie w kulturze” 2017

Posiedzenie komisji konkursowej w składzie:
Katarzyna Chajbos,
Aleksandra Drzazga,
Marta Kosińska,
Bartłomiej Lis,
Justyna Makowska
odbyło się w dniu 17.03.2017 w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
Komisja konkursowa w drodze głosowania wybrała 51 projektów, które przechodzą do II etapu konkursu „Współdziałanie w kulturze“ (kolejność alfabetyczna):
  1. Małgorzata Arnetowska-Wójcik, Katarzyna Frątczak, Agnieszka Misiewicz – „Zamigaj Moniuszkę!”
  2. Agnieszka Balewska – „Fragmenty Świata *Odsłony – Dyżury Nadziei*”
  3. Beata Bodzek, Joanna Napierała – „Nakręceni”
  4. Katarzyna Bogucka – „Oswój Inność!”
  5. Bartosz Borowiak – „Rodzinny weekend z historią”
  6. Renata Borowiak, Joanna Marchewka – „MOST ZAMIAST MURU. Opowieści do wysłuchania”
  7. Aneta Brdyś – Integracyjne Warsztaty Teatralne z „Przyjaciółmi Św. Mikołaja”. „Teatr to o wiele więcej niż teatr”
  8. Małgorzata Brzozowska-Nowak – „W sieci artefaktów”
  9. Romuald Burczyk – „Coś z niczego”
  10. Maja Cieślak-Strzelec – „Świadomi siebie i tego, co wokół”
  11. Krystyna Czachor – „OK’ Obszar Kreatywności”
  12. Dominika Dopierała – „Publiczne Sceny Muzyczne 2017”
  13. Katarzyna Dworaczyk – „Być częścią rozwiązania, zamiast częścią konfliktu. W szkole”
  14. Joanna Dzierla – „Wracamy do tradycji”
  15. Magdalena Frąszczak – „Skąd ta Synagoga?”
  16. Sara Grolewska – „Dzieje Dzielni”
  17. Agnieszka Grygiel – „5 ważnych słów”
  18. Liliana Helwich – „Podróż z Kulturą”
  19. Ewa Jańczak – „Solarigrafia – obraz Kaźmierza malowany słońcem”
  20. Ewa Jaroszyńska – „Rozdawać słowa”
  21. Mateusz Jósiak – „Ocalić od zapomnienia”
  22. Krystyna Kazimierczak – „Sztuka jest tutaj”
  23. Patrycja Klimowicz – „Gimnazjaliści na grodzie”
  24. Natalia Komar – „Arteterapeutyczne spotkania międzypokoleniowe w LOKALU”
  25. Zuzanna Kozina – „Wakacje z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury”
  26. Agnieszka Krygier-Łączkowska – „Klucz do skarbca wspomnień”
  27. Kamila Krzanik-Dworanowska – „Aktywna nauka historii lokalnej Złotowszczyzny”
  28. Elżbieta Kuderczak – „Festyn rodzinny „Wszyscy Razem””
  29. Krystyna Lewińska – „Same o sobie”
  30. Lidia Ławecka, Karolina Urbańska – „Teatr bez granic”
  31. Aleksandra Mendelska – „Kolory folkloru – dźwięki przeszłości”
  32. Mateusz Niedźwiedź, Katarzyna Talaga – „”Pomost” – blog łączący pokolenia”
  33. Agnieszka Nowacka – „1 szt. (Jedna Sztuka)”
  34. Mariusz Ossowski – „Nasza Wszechnica Kultury”
  35. Agnieszka Ostrowska – „Trzy światy i pół Ameryki. Edukacja globalna i międzykulturowa”
  36. Małgorzata Pawłowska, Agnieszka Gołębiowska – „Gotowi przerwać krąg”
  37. Paulina Piechaczyk – „KRĄG KOBIET. Misja – magia – moc. Ożywianie kobiecych kręgów w Wielkopolsce”
  38. Anna Małgorzata Pietruszka – „Blogi o książkach od środka!”
  39. Maria Ratajczak, Urszula Ziober – „Mobilne Centrum Kultury”
  40. Blanka Rylewicz, Joanna Kobryńska – „Scena pokoleń”
  41. Kinga Rząsa – „Inny wymiar – tajemnica czarnego korytarza”
  42. Hanna Sierocka – „Kamienica Sztuk Pięknych”
  43. Agnieszka Skalska – „Fotospacerologia”
  44. Alicja Stasiak-Sikorska – „Przechodząc obok…”
  45. Natalia Stępień – „Biblioteka bez nienawiści!”
  46. Karolina Stróżyńska-Matuszewska – „Piękna dziadków tradycja – dla wnuków propozycja!”
  47. Joanna Synowiec – „Zróbmy sobie plakat”
  48. Małgorzata Szcześniak – „Tacy Sami – Razem z nami”
  49. Agata Witkowska, Barbara Tyczyńska – „Jestem tym co widzę”
  50. Elżbieta Wysakowska-Walters – „Przemiał // Grist to the Mill”
  51. Dorota Żaglewska – „Edukacja – po drugiej stronie obrazu”
Autorzy projektów zobowiązani są do wzięcia udziału w minimum jednym bezpłatnym warsztacie z zakresu edukacji kulturowej organizowanych przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (o terminach poinformujemy wkrótce).
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI: